Föremål som liknar bordslampfot Keramik
7339 Bordslampfot
glaserad keramik. Höjd: med skärm 105
Såld: 350 kr
Såldes den 25 mars 2024
6361 Bordslampfot
Söholm, Danmark, keramik. Höjd: 38 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 18 mars 2024
2029 Bordslampfot
Såld: 1.200 kr
Såldes den 5 februari 2024
4009 Bordslampfot
1950-tal, keramik. Höjd: 46 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 29 januari 2024
3025 Bordslampfot
Elsie Borelius, glaserad keramik. Höjd: 60 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 29 maj 2023
7128 Bordslampfot
Edgar Böckman, keramik. Signerad. Höjd: 34 cm
Såld: 5.400 kr
Såldes den 15 maj 2023
8252 Bordslampfot
Keramik. Höjd: 44 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 3 april 2023
7213 Bordslampfot
Bitossi, Italien, glaserad keramik. Höjd: 29 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 6 februari 2023
5112 Bordslampfot
Såld: 150 kr
Såldes den 17 oktober 2022